Stogo apšiltinimas, namo apšiltinimas, angarų šiltinimas su III kartos šiltinimo technologija - poliuretano putomis.
Kodėl ši technologija efektyvi?
Turite klausimų ?
susisiekite su mumis!

Kodėl GRAKO technologija efektyvi?

Šiltinimas - geras ir efektyvus būdas taupyti.Kad suprastume, kodėl apšiltinimas su GRAKO yra efektyvus, išanalizuokime kitus analogiškus produktus ir patys aiškiai suprasite, kodėl tai efektyvu.

Rinkoje yra gausybė įvairių izoliacinių medžiagų bei daug jų gamintojų. Dažniausiai visos  šiltinimo medžiagos lyginamos remiantis pagrindiniu jų parametru, t.y. šilumine varža. Kartais medžiagos yra renkamos dar ir pagal kainą, montavimo paprastumą ar kitas savybes, bet esminis kriterijus - šiluminė varža. Šis požiūris yra klaidingas. Kodėl? Todėl kad izoliacinių medžiagų šiluminė varža yra matuojama laboratorinėmis sąlygomis, kurių metu yra imama vientisa, nedeformuota izoliacinė medžiaga, o realiu atveju būna visiškai kitaip. Montuojant izoliacinės medžiagos nėra sujungiamos vientisai ir lieka tarpai. Taip pat dažnai jos yra deformuojamos, suspaudžiamos, sulenkiamos. Dėl šių, iš pažiūros nereikšmingų dalykų, prarandamas labai didelis šios medžiagos naudingumas. Laboratorinių matavimų ir tyrimų metu šie veiksniai kartais sąmoningai, kartais ne, yra nevertinami. Montuojant įprastines šiltinimo medžiagas, šiluminė varža stipriai skiriasi nuo apskaičiuotos ar planuotos, todėl Jūs negaunate siekiamo rezultato. Šioms medžiagoms įtaką taip pat daro ir oro drėgnumas, oro slėgis bei kiti veiksniai.

GRAKO technologija yra III-os kartos technologija, kuri lyginant su analogiškomis yra tiek pat efektyvi, vertinant šiluminę varžą, bet esminis jos skirtumas yra tas, kad montuojama ne "gabalais" ar atskirais elementais, bet išpučiama ir taip gaunama vientisa medžiaga. Be to dėl montavimo specifikos ji efektyviai užpildo smulkius tarpus, gerai priglunda prie konstrukcijos elementų ar kitų "nepatogių" paviršių. Taip apšildomas namas ar stogas tampa sandarus, o Jūs gaunate tokią šiluminę varžą, kokios tikėjotės. Šios apšiltinimo technologijos efektyvumui nustatyti atlikta nemažai tyrimų, praktinių stebėjimų ir analizių. GRAKO technologijos efektyvumu jau įsitikinta ir ji naudojama gana plačiai: Amerikoje, Kanadoje, Australijoje, daugelyje Europos šalių, kuriuose yra aktualu namų šiltinimas ir energijos taupymas.

Būkite protingi ir rinkitės ne pagal teorinius skaičiavimus, bet pagal realius pavyzdžius. GRAKO - tai moderniausia ir efektyviausia šiltinimo technologija!

Copyright © 2013 grako.lt Visos teisės saugomos.