Stogo apšiltinimas, namo apšiltinimas, angarų šiltinimas su III kartos šiltinimo technologija - poliuretano putomis.
Termovizinė analizė
Turite klausimų ?
susisiekite su mumis!

Termovizinė analizė - ar Jūsų namas sandarus?

termovizinė analizėSpecialia kamera (termovizoriumi) yra daromos pastatų ar atskirų elementų termonuotraukos, kuriose yra matomos objektų skirtingų temperatūrų zonos. Kitaip tariant termonuotraukos yra vienas iš pagrindinių elementų atliekant šiluminę analizę. Šių nuotraukų dėka galima įsigilinti į tiriamo objekto vietas, nustatyti trūkumus ir surasti geriausias trūkumų šalinimo priemones.

Termonuotraukos parodo skirtingų objekto taškų skirtingas temperatūras ir taip tarpusavyje lyginant galima nustatyti didžiausius defektus turinčias vietas. Termonuotraukos labai aiškiai parodo, kuriose namo, stogo, sienų vietose žiemos metu iš namo į lauką patenka šiluma. Plika akimi ar atliekant tik išorinę apžiūrą, tiksliai nustatyti defektus dažnai yra neįmanoma arba labai lengva suklysti.

Termonuotraukos yra daromos specialia kamera, fiksuojant infraraudonųjų spindulių spinduliuotę. Papraščiau tariant, yra fiksuojamas objekto išleidžiamos šilumos intensyvumas. Padarius objekto termovizinę nuotrauką labai lengva įsitikinti jo šiluminės izoliacijos kokybe ir nuspręsti kurias vietas ir kaip būtų galima tobulinti, šiltinti ar kitaip sandarinti. Pateiktoje nuotraukoje aiškiai matosi, kuris gamyklos kaminas naudojamas termovizinės analizės metu. Lygiai taip pat galima surasti ir Jūsų namo vietas, kurios praleižia šilumą.

Jeigu abejojate savo namo sandarumu ar planuojate namo apšiltinimą, rekomenduojame Jums prieš tai atlikti namo termovizinę analizę. Tai labai greitas ir aiškus atsakymas apie Jūsų namo šiluminę izoliaciją ir jos defektus.

 

 

Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime

 

Kontaktinė forma

Siųsti

 

Copyright © 2013 grako.lt Visos teisės saugomos.