Stogo apšiltinimas, namo apšiltinimas, angarų šiltinimas su III kartos šiltinimo technologija - poliuretano putomis.
Kas yra GRAKO?
Turite klausimų ?
susisiekite su mumis!
GRAKO - tai moderniausia šių laikų šiltinimo technologija. Dažnai ši technologija vadinama III-os kartos šiltinimo technologija. Ji yra universali, todėl tinka visiems namo elementams šiltinti: stogui, sienoms, grindims ir t.t. GRAKO iš esmės skiriasi nuo seniau naudotų šiltinimo medžiagų ir būdų. Šis metodas efektyvus, nes naudojamos didelę šiluminę varžą turinčios medžiagos kaip ir II-os kartos šiltinimo technologijoje: termovatos, mineralinės vatos, putų polistirolas. Apšiltinimas su GRAKO yra pigesnis, jo pagalba galima greičiau ir kokybiškiau apšiltinti namą turint reikalingą sertifikuotą įrangą. Vienas didžiausų GRAKO pranašumų yra tai, kad apšiltinant namą ar jo elementus, jie yra apšiltinami SANDARIAI. Tai reiškia kad medžiaga yra vientisa, nėra sudūrimų, per kuriuos prarandama šiluma ir investuoti pinigai.

GRAKO technologijos pagalba galima apšiltiniti gamybinius ir civilinius pastatus, namus, fermas, laivus, talpyklas, pastoges, stogus, plokščių stogus, pamatus ir t.t.

Ekspertai teigia ir tyrimai rodo, kad tai pats pigiausias šiltinimo būdas, vertinant investicijas ir pasiektą rezultatą.
Copyright © 2013 grako.lt Visos teisės saugomos.